Profhilo®

Profhilo® je ošetrenie, ktorým dochádza k prestavbe pokožky, zároveň vypĺňa, hydratuje, posilňuje a má liftingový účinok na pokožku. Vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyaluorónovej sa po injekcii rovnomerne rozptýli v pokožke a výsledky je vidieť takmer okamžite po aplikácii. Ako stabilizovaný produkt Profhilo® vydrží v pokožke asi 28 dní. Počas tejto doby prebieha stimulácia 4 rôznych druhov kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním HA. Jedná sa o biorevitalizačnú techniku na zlepšenie kvality kože. Je to efektívna, rýchla a bezpečná forma omladenia.

Priebeh ošetrenia

Pred aplikáciou sa na danú časť ošetrovanej pokožky nanesie anestetický krém, ktorý zabezpečí aby aplikácia bola bezbolestná. Profhilo® sa následne aplikuje do 5 bodov na jednej strane tváre a do 5 bodov na druhej strane tváre jemnou ihlou priamo do kože.

Efekt zákroku

Postupne po aplikácii.

Dĺžka efektu

6-12 mesiacov, doporučuje sa zákrok opakovať po mesiaci.

Komu je zákrok určený

Pre všetkých klientov nad 30 rokov, kto má pocit opadnutej, dehydratovanej, opadnutej pokožky, koho trápi strata elasticity pokožky

Kontraindikácie

 • gravidita
 • dojčenie
 • zápal v mieste vpichu
 • vírusové ochorenie
 • herpes.

Nežiadúce účinky

Po vpichu môže vzniknúť malý opuch, poprípade drobná modrinka, ktorá do niekoľko dní vymizne. Odporúčame po zákroku necvičiť aspoň dva dni.

Opakovanie

2x za rok

Rekonvalescencia

Žiadna.

Cenník

Profhilo®

250 €

Profhilo® 2 lokality/2 ošetrenia

480 €

Profhilo® body

300 €

PB sérum

180 €

Objednajte sa na zákrok

Máte otázky? 

Na akékoľvek otázky radi zodpovieme. Napíšte nám cez formulár nižšie, alebo nám zavolajte.

  Vitajte na klinike Dream Care Clinique v Malackách. V našej klinike ponúkame široký výber procedúr v estetickej a laserovej medicíne, ale aj preventívnej medicíne a dermato kozmetiky.

  Ordinačné hodiny

  Pondelok - Piatok
  Na objednávku

  Adresa

  Malé Námestie 13
  901 01 Malacky
  info@dcc.sk
  tel.:

  g

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  adipisicing elit, sed do eiusmod

  Instagram