Hypotrofia až atrofia veľkých pyskov ohanbia

Pre intímne zdravie našich pacientiek máme v portfóliu produkty francúzskej spoločnosti Desirial – špecialistu na estetickú a anti-aging medicínu. Desirial má hydratačný účinok, upokojuje podráždené oblasti, celkovo zlepšuje genitálnu sliznicu. Pôsobí ako prevencia proti zaneseniu infekcií. Pomôže aj z estetického hľadiska a zlepší kvalitu sexuálneho zážitku. Intímne partie omladzuje Desirial pomocou výplní na báze kyseliny hyalurónovej. Tá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme, preto na ňu telo reaguje veľmi pozitívne. Kyselina hyalurónová na seba viaže vodu a udržuje tkanivá stabilne hydratované. Vekom sa bohužiaľ jej produkcia znižuje a naše tkanivá sú dehydrované (vysušené). Strácajú objem aj pružnosť. S Desirialom hydratáciu aj objem opäť zvýšime. Pri omladení veľkých pyskov ohanbia sa finálny efekt dostaví až v rozmedzí 7-14 dní, pretože výplň svoj objem postupne zväčšuje viazaním molekúl vody.

Indikácie k aplikácii:
- Stratený objem veľkých pyskov ohanbia (labia majora)
- Estetické problémy

Priebeh ošetrenia

Lekár najprv dezinfikuje intímne partie, následne aplikuje lokálnu anestéziu. Potom lekár aplikuje výplň Desirial plus, čo netrvá dlhšie ako pol hodiny. Efekt je okamžitý. Vďaka zákroku dokážeme tiež vyplniť veľké pysky ohanbia aj vyriešiť defekty v oblasti hrádze.

Efekt zákroku

Okamžitý, po aplikácii.

Dĺžka efektu

1 – 2x rok

Rekonvalescencia

Pacientka odchádza a nemusí dodržiavať v podstate žiadnu rekonvalescenciu. Odporúčame byť avšak 3 dni v kľudovom režime (tj. vynechať intímny styk alebo športové aktivity typu jazda na bicykli). Po zákroku sa môže objaviť modrina alebo opuch, ale behom pár dní samovoľne zmizne.

Cenník

Vivacy Desirial plus

280 €

hypotrofia až atrofia veľkých pyskov ohanbia

Objednajte sa na zákrok

Máte otázky? 

Na akékoľvek otázky radi zodpovieme. Napíšte nám cez formulár nižšie, alebo nám zavolajte.

  Vitajte na klinike Dream Care Clinique v Malackách. V našej klinike ponúkame široký výber procedúr v estetickej a laserovej medicíne, ale aj preventívnej medicíne a dermato kozmetiky.

  Ordinačné hodiny

  Pondelok - Piatok
  Na objednávku

  Adresa

  Malé Námestie 13
  901 01 Malacky
  info@dcc.sk
  tel.:

  g

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  adipisicing elit, sed do eiusmod

  Instagram